בלוג שיווק שותפים

המלצה: אם אתם מתחילים בתחום כדאי לכם לקרוא קודם את המדריך שלנו - איך מתחילים לשווק תוכניות שותפים (אפיליאטס)

התוכן הוא המלך


אחד המכשולים הגדולים של אפיליאט מתחיל זה הקושי ליצור תוכן איכותי. תוכן איכותי יכול להיות מושכן מצויין, אבל מצד שני יש קושי להשיגו.

אבל למה התוכן חשוב כל כך? הסיבה העיקרית לכך לדעתי זה שתוכן איכותי מתוגמל בדרך כלל בטראפיק.
כאשר אתם מייצרים תוכן איכותי, גוגל יכול לתגמל אתכם במיקום גבוה יותר בעמוד התוצאות. כמו-כן, גולשים שיכנסו לאתרכם ישהו בו זמן רב יותר (כדי לקרוא את התוכן) ותהיה לכם אפשרות גבוהה יותר ליצור אינטראקציה איתם, לייצר אמון, לבשל אותם לרכישה (לשנות את המוד המחשבתי שלהם כך שיהיה בשל יותר לבצע רכישה) ועוד.
 
ישנן מספר נקודות חשובות לגבי תוכן:
 
1. אי אפשר לפרסם את אותה כתבה בשני מקומות. כלומר אם פרסמתם כתבה באתר אחד אי אפשר לפרסמה בבלוג נוסף מכיוון שאז מדובר במה שמוגדר בעיני גוגל תוכן משוכפל.
 
2. אחת הנקודות הקריטיות ביותר היא הכותרת של המאמר. חשוב שהכותרת תהיה מעניינת כך שבתוצאות של גוגל היא תבלוט מול הכותרות של הכתבות המתחרות האחרות.
 
לדוגמא: במקום לרשום כותרת כגון :
"טיול בפריז"
 
תרשמו כותרת כגון:
"אטרקציות לטיול בפריז עם משפחות"
 
התחום של כתיבת התוכן והקופירייטינג הוא גדול, אם לא בורכתם ביכולת כתיבה טובה ישנם שרותים חיצוניים שיכולים לעזור לכם, אבל חשוב לדעתי להתנסות.

אחד מהכלים הנפוצים כיום לכתיבת תכנים עבור משווקי שותפים הם כלי AI אוטומטיים שעוזרים לכתוב תכנים באופן כמעט אוטומטי. אתם מקלידים נושא, מעט אינפורמציה, והכלי מסוגל לרשום לכם מאמר שלם. הכלי הטוב ביותר שקיים כיום נקרא Jasper AI אבל אם אתם מחפשים תכנים בעברית הוא עדיין לא תומך בשפה.
בניגוד ל - Jasper AI יש כלי לכתיבת תכנים שנקרא Rytr שתומך בעברית ויכול לעזור לכם בצורה מצויינת בכתיבת התכנים. אז שיהיה לכם בהצלחה בכל דרך או כלי לכתיבת תכנים שתבחרו. מה שהכי חשוב זה שתתחילו לכתוב ולהיות אקטיביים, רק כך מתמקצעים ומשתפרים.