שיווק שותפים - אתרים ישראלים ובינלאומיים - תוכניות שותפים מומלצות

שיווק שותפים - אתרים ישראלים ובינלאומיים


אם אתם עוסקים בשיווק שותפים אתם בטח מחפשים אתרים ותוכניות לשיווק שותפים. אני אנסה להציג את התוכניות הטובות ביותר לשיווק שאני מכיר. כמובן שהתחום הוא דינמי ותוכניות השותפים משתנות, אבל אני בטוח שכל אחד מכם יוכל למצוא משהו לשווק ויש מקום לכולם.

לפני שנתחיל בסקירה חשוב להבין את הסוגים השונים של תוכניות שותפים לשיווק. אני אתחיל בסוג התוכניות השותפים שהכי טובות לדעתי - תוכניות שותפים עם עמלה חודשית מתמשכת. בקטגוריה הזאת ניתן למצוא בדרך כלל את הפלטפורמות לבניית אתרים, תוכנות דיוור, חבילות אחסון אתרים, שירותים אינטרנטיים וכו'. היתרון בתוכניות השיווק הללו הוא ברור, הן מאפשרות ליצור תזרים עמלות יציב לאורך זמן שחשוב לכל עסק. תזרים העמלות היציב חשוב לתכנון, מכיוון שהוא מאפשר להעריך את הסכום שאנחנו יכולים להוציא על פרסום, גם בקמפיינים של מוצרים אחרים. מעבר לזה, הוא מאפשר סוג של הכנסה פאסיבית, אם לדוגמא רוצים לצאת לחופשה במקום מנותק או בלי רצון להיות במעקב אחרי קמפיינים כל הזמן.

סוג נוסף של תוכניות שותפים הוא קמפיינים של לידים. בשונה ממכירת מוצרים, הלקוח לא אמור בשלב הראשוני להוציא כסף ולכן לכאורה קל יותר לפתות אותו להשאיר פרטים, אבל בהתאם גם העמלות בדרך כלל יותר נמוכות. בקמפיינים הללו מתמקדים הרבה פעמים בדף הנחיתה ובתמריץ חינמי למי שימלא את הפרטים.

יש עוד הרבה סוגים שונים של תוכניות שותפים שניתן לסווג לפיהם לדוגמא תוכניות שותפים של מוצרים פיזיים לעומת תוכניות שותפים של מוצרים דיגיטליים. כמו-כן, דוגמא נוספת - מוצרים בנישות שונות שדורשים שיווק בצורה שונה. יש הבדל גדול לשיווק מוצרים בנישת הכרויות (בעייתי לפרסם בפייסבוק) לעומת נישות "רגילות" שפייסבוק מאפשרים לשווק דרכם.

ניתן לסווג תוכניות שותפים לפי קהל היעד, לדוגמא רק לנשים, רק לגברים או לכולם או תוכניות שותפים בארץ מול תוכניות שותפים בחו"ל. תוכניות שותפים בשפה מסויימת (לדוגמא כל מדינות היעד שדוברות ספרדית) ועוד קטגוריות סיווג רבות.

לאחר שסקרנו את הסוגים השונים אני אתן רשימה של אתרים ותוכניות שותפים שלדעתי שווה לכם לנסות לשווק. מן הסתם לא תצליחו להתקבל לכולם או שהם לא בנישות שמתאימות לכם אבל עדיין שווה לדעת מה קיים בשוק.

בילדראול - תוכנית השותפים הטובה ביותר שקיימת היום לדעתי בשוק. בילדראול היא פלטפורמה שמכילה מגוון כלים בתחום האינטרנט. יש בבילדראול יכולת לבנות אתרים ודפי נחיתה, יכולת לנהל ולדוור לרשימות תפוצה, יכולת לאחסן את האתרים ועוד כלים רבים.

מעבר לזה שבילדראול פלטפורמה מעולה ודרך אגב יכולה לעזור לכם גם אם תבחרו לא לשווק אותה. לבילדראול יש תוכנית שותפים מתגמלת, עם עמלה חודשית גבוהה ודובדבן קטן בשם שכבה שניה של עמלות (TIER 2).

קליקפאנלס - עוד לפני עידן בילדראול נבנתה קליקפאנלס, שהיא פלטפורמה די דומה ברעיון לבילדראול רק יותר יקרה. לנו כמשווקי שותפים זה אומר בדרך כלל יותר עמלה, אבל התחרות שם מאד גדולה.

Kartra - בדומה לקליקפאנלס ולבילדראול גם קארטרה היא פלטפורמה, שניתן לבנות בה אתרים ודפי נחיתה ועוד הרבה פיצ'רים אחרים. קשה להגיד איזה פלטפורמה יותר טובה, אבל כתוכנית שותפים היא גם נמצאת בנישה של עמלה חודשית גבוהה ויש לה קהילה גדולה של משתמשים.

Systeme.io - במסגרת הפלטפורמות לבניית אתרים, כדאי לדעתי לעקוב ולשים לב גם על systeme.io ולנסות לשווק אותה. גם שם יש עמלה חודשית גבוהה. זאת עדיין פלטפורמה עם תחרות נמוכה יותר בין המשווקים שמנסה לשחק בליגה של הגדולים. לנו כמשווקי שותפים זאת תוכנית שותפים עם הזדמנות ולכן לדעתי זה כדאי.

לאחר שסקרנו את הפלטפורמות לבניית אתרים, אני חושב שכדאי לסקור את הנישה של חברות האחסון והדומיינים. יש הרבה מאד תוכניות שותפים וכמעט כל חברת אחסון משתמשת בשיטה של שיווק שותפים כדי לשווק את עצמה אבל אני רוצה לציין מספר תוכניות שותפים.

Namecheap - בשנים האחרונות הצליחה namecheap להיות חברת הדומיינים שכמעט מועדפת על משווקי השותפים. גם כאן, כאשר מדובר בעמלת שיווק של חבילת אחסון, תוכלו לקבל עמלה חודשית מתמשכת ולגבי דומיינים התגמול הוא מרשים.

GoDaddy - אחת מרשתות הדומיינים הוותיקות ביותר. מבחינת תוכנית שותפים יש תחרות גדולה אבל במידה ותצליחו לשווק אז יש פה פוטנציאל לא קטן מכיוון שיש לה כמות עצומה של חיפושים ולקוחות.

Dreamhost - רשת אחסון אתרים ודומיינים שהייתה בעבר מאד נפוצה, במיוחד בכל הנושא של אחסון של וורדפרס. כיום יש לה הרבה מאד מתחרות אבל כתוכנית שותפים שווה לנסות.

במסגרת תוכנות העזר למשווקים אני רוצה להציג עוד תוכנית שותפים. הנישה הזאת היא רחבה ויש עוד תוכניות שותפים לכלים אחרים ואני ממליץ לבחון אותם.

InVideo - כלי ליצירת סרטונים לשיווק. אתם בוחרים טמפלטים מוכנים של סרטונים ואתם יכולים לשתול בתוכם טקסטים שלכם ולייצא כסרטון שלכם שאתם יכולים להשתמש. מעבר לזה שמדובר בכלי נחוץ לחלק מהמשווקים, יש לכלי הזה תוכנית שותפים מתגמלת.

לפעמים אנחנו מחפשים לשווק תוכניות שותפים של מוצר או שרות שמאד נפוץ ולמרות שמדובר בעמלה לא גבוהה, קהל היעד הרחב והתנועה העצומה הופכים אותו לכדאי. תוכנית השותפים הבאה היא כזאת:

Fiverr - החברה הישראלית שעוזרת למצוא ספקי שרות פרילנסרים לפעולות קטנות (כגון כתיבת מאמר, עיצוב לוגו וכו') במכפלות של 5$ (זה נקרא שם גיג אחד) מנהלת תוכנית שותפים מתגמלת. כאמור, העמלה היא לא גבוהה ולא מדובר בעמלה חודשית אבל זה שרות מאד נפוץ ולכן כדאי לכם לשקול לשווק אותם, אפילו על הדרך תוך כדי שיווק של מוצרים אחרים.

אתרים ותוכניות שותפים ישראליות לשיווק

בטראלייף - אין ספק שפרוייקט בטראלייף, שאני מדבר עליו הרבה באתר, הוא אחד מהפרויקטים הגדולים ביותר בארץ בתחום קורסים דיגיטליים למשווקים. מעבר לזה שכמשווקי שותפים אפשר למצוא שם ידע רב, אם תהיו אקטיביים ותראו יכולות שיווק, יש אפשרות שתוכלו להתקבל שם כמשווקי שותפים של הפרוייקט ותוכלו לזכות בעמלה חודשית גבוהה, כמו שאנחנו אוהבים...

>>> קורס בטראלייף לשיווק שותפים

אקטיבטרייל - אקטיבטרייל הוא שרות של ניהול דיוור אימיילים וניוזלטרים, אוטומציה ותמיכה במשפכי שיווק. יש לאקטיבטרייל מספר מתחרות, גם בארץ, אבל אני חושב שהם הצליחו להתברג כאחת החברות המובילות בתחום. גם להם יש תוכנית שותפים מתגמלת עם עמלה חודשית.

לסיכום, יש הרבה מאד תוכניות שותפים ואתרים שמכילים תוכניות שותפים לשיווק. אני אנסה לעדכן את המאמר בתוכניות נוספות ולכן שווה לחזור אל העמוד הזה גם בהמשך. בכל מקרה, שיהיה לכם בהצלחה בכל תוכנית שותפים שתבחרו לשווק ובמידה ואתם מכירים תוכנית שותפים בארץ ובעולם שלדעתכם כדאי שתהיה ברשימה, אתם מוזמנים לכתוב אלי ואני אשקול אם להוסיף.