איך משיגים הזמנה לרשת Webtalk? - קבלו כאן הזמנה

הזמנה לרשת החברתית Webtalk


אם אתם מחפשים הזמנה לרשת החברתית החדשה Webtalk אז הגעתם למקום הנכון.


לחצו כאן להזמנה:
https://www.webtalk.co/be/home/6599594

אז מה היא בעצם רשת Webtalk?


אין ספק ש Webtalk היא הבאזז של החודשים האחרונים בתחום השיווק וזה נראה שכמעט כולם החלו לשווק אותה. Webtalk היא רשת חברתית חדשה שצומחת באופן ויראלי והגיעה תוך זמן קצר למימדים עצומים של מעל למליון משתמשים.

Webtalk היא מערכת שמאפשרת לנו כמשתמשים לרכז במקום אחד את הפעילות שלנו במדיה החברתית. בעידן לפני Webtalk היינו צריכים את פייסבוק כדי ליצור ולשמור על קשרים אישיים, את לינקדאין כדי לפתח קשרים עיסקיים ועזרה בחיפוש קריירה, את יוטיוב כדי להעלות סרטוני מידע ואת אמזון ואיביי כדי למכור ולקנות מוצרים.
Webtalk רוצה לעשות הכל תחת קורת גג אחת ולאפשר לנו בעזרת תיוג חכם להעלות תכנים ולסווג אותם בקטגוריות כך שהם יוצגו רק לקהל היעד הייעודי שלהם. לדוגמא, נוכל להעלות תכנים ופוסטים אישיים שנציג רק לחברים שלנו, אבל תחת אותו חשבון גם להעלות פוסטים עסקים, לחפש קריירה ולמכור ולקנות מוצרים.

אז מה הסוד של Webtalk? תוכנית שותפים חינמית עם עמלות חודשיות!


אין ספק, שלאורך השנים ניסו רשתות חברתיות חדשות לאיים על הרשתות החברתיות הוותיקות כגון פייסבוק ולינקדאין אבל אף אחת בעצם לא הצליחה.
ל-Webtalk יש מערכת שותפים ייחודית social cpx בעלת 5 שכבות, בהרשמה חינם, לכל מי שנרשם בשלב הבטא (בהתחלה הם הציעו את 5 השכבות רק למליון המשתמשים הראשונים ואחר כך שכבה אחת למצטרפים הבאים, אבל מכיוון שהם הגיעו למספר הזה מהר מהמצופה הם הרחיבו את ההטבה של 5 השכבות לכל המצטרפים שהצטרפו בשלב הבטא).
Webtalk טוענת שהיא תחלק 50% מהרווחים שלה למשווקים (רווחים מפרסום, מרכישת חשבון משודרג פרימיום ומרווחים ממכירת מוצרים ושרותים דרך מערכת המרקט פלייס שהיא בונה)
השותפים שנרשמו ואושרו במערכת השותפים של התוכנית יקבלו עד 10% מכל הרווחים שהביא כל אחד מהמשתמשים שנמצאים ברשת שלהם. מכיוון שמדובר במודל עם 5 שכבות אז לטענת החברה השותפים עשויים להגיע לרווחים גבוהים של אלפי דולרים מדי חודש שאותם יקבלו באופן חודשי לכל ימי חייהם.

לחצו כאן להרשמה:
https://www.webtalk.co/be/home/6599594

RJ Garbowicz מנכ"ל Webtalk, הצליח לשווק את הרשת בצורה יוצאת מגדר הרגיל והקפיצה הגדולה באה כנראה לאחר ראיון ב-ABC שנתנה את הגושפנקא של פריים טיים, כמו-כן הצטרפות של סלבריטאים לרשת עזרה למנף את התוכנית במהירות.

מכיוון שההרשמה לרשת היא תחת הזמנות בלבד, אז קל ל- Webtalk לשייך את המשתמשים החדשים תחת האפילייאט שהביא אותם ולדעתי זה גם יכול לעזור להתגבר על הבעיות של הגנה על קוקיס שעושות צרות לרשתות השותפים ומקשות עליהן לשייך מכירות ועמלות למשווקים.

מדריך קצר איך משתמשים במערכת השותפים של Webtalk

אחרי שנרשמתם אתם מגיעים ללוח בקרה שיש בו מספר איזורים. אם תלחצו על האייקון של התפריט הנפתח מצד ימין למעלה (אייקון של פסים) תראו למטה קישור Track Referrals
תלחצו עליו ותראו שני קישורי אפילייאט לבחירתכם.
הקישור הראשון יוביל לעמוד האישי שלכם ומשם אנשים ילחצו על כפתור לעמוד הרשמה
והקישור השני מוביל ישירות לעמוד ההרשמה.כמו-כן, אתם יכולים ללחוץ על כפתור Invite contacts ואז תוכלו לשלוח הזמנות לרשימת התפוצה של החברים שלכם.

בתחתית העמוד מוצגת טבלה שמרכזת את הנרשמים שרשומים תחתיכם לפי 5 השכבות.

לחיצה בתפריט הנפתח למעלה על contacts תאפשר לכם לנהל את רשימות החברים שלכם ולסווג אותם לפי קטגוריות כדי שיהיה לכם קל לשתף תכנים מתאימים לקטגוריות השונות, לדוגמא מעסיקים, לקוחות או משפחה (כאמור זו היחודיות של הרשת החברתית, היא מאפשרת לכם לשתף תכנים אישיים מחיי היומיום לצד ניהול הקשרים העיסקיים ורכישת מוצרים)

אזור חשוב נוסף בלוח הבקרה נפתח בלחיצה על תמונת הפרופיל הקטנה שלכם שנמצאת ליד הלוגו.
מומלץ ללחוץ על view profile ולהשלים את הפרופיל לפי ההנחיות.

הוספה של תכנים לרשת היא מאד פשוטה, פשוט תעלו פוסטים, תמונות וסרטונים ותבחרו כאמור לאיזה קטגוריה להציג אותם.

לסיכום, אין ספק ש-Webtalk היא רשת חברתית מעניינת והזדמנות עסקית נדירה לאפיליאטים ולמשווקים שמחפשים הזדמנויות עסקיות. ימים יגידו האם הרשת הצליחה להמריא לאורך זמן והאם המוצרים והשרותים שהיא מספקת יהיו כאלו שהמשתמשים יסכימו לשלם עליהם.
את המבחן הראשון של יצירת שיווק ויראלי, החברה הצליחה לעבור בהצלחה יתרה, עכשיו הגיע מבחן המשתמשים האימיתיים ומימוש התוכנית העסקית שתתן עמלות מרשימות למשווקים. רשת Webtalk מנסה להתחרות בחברות ענק בעלות נוכחות של שנים ברשת האינטרנט ותקציבי ענק ואין ספק שהם יצאו בקרב כדי להגן על נתח השוק שלהם, אבל אני לא רואה דרך שהחברות הגדולות יצליחו להתחרות במודל עמלות של שיווק שותפים כפי שיש ב-Webtalk ולכן ייתכן שהבאזז הנוכחי ימשיך להצלחת ענק. ימים יגידו...

בכל מקרה, מי שמעוניין להרשם לרשת Webtalk , מוזמן ללחוץ על הקישור הבא ולהרשם עוד היום:
https://www.webtalk.co/be/home/6599594

כדאי לעשות זאת כל זמן שהתוכנית עדיין בבטא מכיוון שאחר כך לא תהיה אפשרות להצטרף במודל של 5 שכבות והאפיליאטים שיצטרפו אחר כך יסתפקו רק בשכבה אחת וזה יהיה הרבה פחות אטרקטיבי בשבילם.

שיהיה לכם המון בהצלחה