מדריך - VigLink רשת שותפים

מדריך - VigLink - איך משתמשים במערכת שלהם


אם אתם אפילייאט מתחילים יחסית, כדאי לכם לשקול להרשם ולשווק ברשת VigLink. בגדול, מה שמיוחד ברשת השותפים הזאת זה שהיא מרכזת מגוון עצום של עשרות אלפי הצעות אפילייאטס תחת קורת גג אחד.
כאפילייאט מתחילים, אחת הבעיות המרכזיות היא להרשם ולהתקבל לרשתות שותפים ובמקביל להתקבל לשווק הצעות. לעיתים, המפרסמים ירצו הוכחות אמיתיות שאתם אפיליאט בעלי ניסיון או יכולת לשווק אותם (הם בודקים האם יש לכם אתר, מה שיטת
השיווק שלכם, ניסיון וכו'). על הבעיה הזאת, מנסה VigLink להתגבר והיא כבר יצרה בשבילכם את הקשרים הדרושים כדי להתקבל לשיווק הצעות.
זה נכון שאתם לא מתקבלים באופן אוטומטי לכל ההצעות שלהם, אבל חלק גדול מההצעות פתוחות לפניכם כבר בהתחלה ולגבי השאר, השימוש ברשת השותפים הזאת מקל באופן משמעותי על תהליך הקבלה.

אז איך מתחילים?

מאד פשוט, תכנסו לאתר שלהם ותרשמו, ההרשמה מאד קצרה (אתם תופתעו כמה זה קצר, בניגוד לרשתות שותפים אחרות).

תכלס, איך משתמשים במערכת שלהם?

ב-VigLink יש 3 אפשרויות שיווק:
VigLink Convert

אתם שותלים בבלוג שלכם קוד סקריפט קצר ומאותו הרגע VigLink ממירה את הקישורים שלכם לקישורים ממירים.
לדוגמא, אם יש באתר שלכם קישור לאתר של אמזון, אז המערכת שלהם מזהה את הקישור והיא ממירה אותו לקישור אפילייאט,
כך שכל מי שילחץ על הקישור, יועבר לאמזון, אבל דרך הקישור אפיליאט שלכם ואתם תקבלו עמלה, אם תתבצע רכישה (Viglink תוריד עמלה של 25%).

VigLink Insert

אתם משתמשים באותו הסקריפט שנמצא באתר, אבל כאשר אתם מאפשרים במערכת שלהם להשתמש ב- VigLink Insert הם מוסיפים באופן אוטומטי קישורי אפיליאט למילים מסויימות שהם זיהו בתוך הטקסט. לדוגמא אם מופיע לכם בפוסט הביטוי "אייפון" הם ימירו אותו לקישור, לחיצה על הקישור תוביל לאתר שבו ניתן לבצע רכישה של אייפון, לדוגמא אמזון, ואתם תקבלו עמלה אם תתבצע רכישה.

VigLink Anywhere

כאשר אתם בוחרים באפשרות הזאת, אתם יכולים להדביק במערכת שלהם קישור לעמוד של מוצר או אתר שאתם משווקים, שנמצא במערכת שלהם והם ממירים אותו לקישור אפיליאט. את הקישור הזה אתם יכולים לשים בפוסטים ואפילו לשים בטוויטים, בפייסבוק, באימיילים, בעמודי youtube ועוד...
תשימו לב לפוטנציאל, אתם לדוגמא יכולים לשלוח אימייל לחבר שבו קישור אפיליאט למוצר ובמידה ותתבצע רכישה תקבלו עמלה (כמובן צריך להשתמש באופציה הזאת בזהירות, אם בכלל, אחרת תשארו בלי חברים... :) )

לסיכום, לדעתי כדאי לכם להצטרף לרשת VigLink, אתם תופתעו מקלות ההרשמה ומכמות הצעות השיווק שיהיו פתוחות לכם באופן אוטומטי.

השלב הבא שלכם יהיה לחשוב איך להשתמש בקישורים הללו. בבלוג, ברשתות חברתיות או בכל דרך יצירתית אחרת...
יש ב-YOUTUBE מדריכים נוספים, אם אתם רציניים, לאחר שתרשמו לרשת, כדאי לכם להקדיש שעתיים ולראות את כולם. זה עשוי להשתלם, בהצלחה...