שיווק שותפים - איך מתחילים? | סרטונים והדרכות חינם

בעמוד שלפניכם ריכזתי סרטוני הדרכות שהכנתי במיוחד בשבילכם בנושא שיווק שותפים מניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום. אני מנסה להציג בסרטונים גם חומר למתחילים וגם למתקדמים. אני ממליץ לכם להרשם לערוץ ביוטיוב על מנת לקבל עדכונים כאשר אני מעלה סרטונים חדשים. מלבד הסרטונים הללו הכנתי פלייליסט נוסף של טיפים בנושא שיווק שותפים שמכיל טיפים וסודות לשיווק שותפים. אתם כמובן מוזמנים להיכנס לערוץ ולהוסיף תגובות ושאלות במידה ויש לכם. אז שיהיה לכם המון בהצלחה ותהנו...

הרשמו לערוץ היוטיוב שלנו "איך מתחילים בשיווק שותפים"


סרטון 1: 16 מקורות תנועה חינמיים!

זה נכון שרוב המשווקים עוסקים בשיווק ממומן ולא קל להרוויח מתנועה חינמית, אבל בסרטון הבא אני מנסה לפתוח קצת את החשיבה לאפשרויות נוספות. הכי טוב זה לשלב בין שתי השיטות כך שתוכלו להפיק רווח מהיתרונות שלהן. מצד אחד מהירות ואפשרות לעשות סקיילינג (הרחבה) ומצד שני אפשרות ליצור "הכנסה פאסיבית" עם יציבות מסויימת שאינה קשורה לתקציב שלכם.סרטון 2: איך בוחרים קורס לשיווק שותפים?

כל מי שרוצה לעסוק בשיווק שותפים מתמודד עם השאלה כיצד ללמוד את הנושא בצורה הטובה ביותר. יש הרבה מאד שיטות וקורסים שונים והפעם אני רוצה לדבר על פרמטרים שיעזרו לכם לבחור בקורס המתאים ביותר בשבילכם. מכיוון שיש לא מעט קורסים יקרים, אני חושב שכדאי לכם לשקול טוב לפני שתוציאו כסף שעוד לא הרווחתם. וטיפ קטן, אל תאמינו לכל מילה שאומרים לכם בעלי הקורסים, הם עוסקים בשיווק ויודעים ללחוץ על הנקודות הנכונות.
כדי להקל לכם על הבחירה, אני מצרף גם את ההמלצה שלי - מתחת לסרטון יש קישור לקורס שאני מכיר אישית וממליץ. בהצלחה!


לחצו כאן לקורס שיווק שותפים מומלץב-3 הסרטונים הבאים אני אלמד מספר שיטות מתקדמות למעקב אחרי מתחרים. אפשר ללמוד הרבה מאד ממתחרים אבל מה שחשוב זה שתדעו מה המתחרים יודעים עליכם.

סרטון 3: מעקב אחרי מתחרים | חלק 1
סרטון 4: מעקב אחרי מתחרים | חלק 2
סרטון 5: מעקב אחרי מתחרים | חלק 3
רוב משווקי האתרים נעזרים בשיטות של פרסום ממומן על מנת להביא תנועה להצעות שהם מקדמים. אני אנסה בשני הסרטונים הבאים להסביר על שיטה נוספת שבה אני עוסק של שיווק דרך SEO (קידום אורגני בגוגל).

סרטון 6: שיווק שותפים דרך SEO | חלק 1
סרטון 7: איך מתחילים בשיווק שותפים דרך SEO | מה אסור לעשות בקידום אתרים
אחת הבעיות הראשונות שנתקלים מי שמתחיל לעסוק בשיווק שותפים זה הקושי להתקבל ולהצטרף לרשתות שותפים, שדוחות בקשות קבלה של משווקים מתחילים. בסרטון הבא אני אציג טיפים איך להתגבר על הבעיה הזאת.

סרטון 8: הסבר איך מתקבלים לרשתות שותפים
ב-4 הסרטונים הבאים אני רוצה להציג מספר רשתות שותפים בחו"ל שבהן אני משווק (שימו לב שיש עוד הרבה חוץ מקליקבנק ו-JVZOO).

סרטון 9: סקירה של רשת השותפים - CJ - Commision Junction
סרטון 10: סקירה של רשת השותפים - ShareASale
סרטון 11: סקירה של רשת השותפים - AWIN
סרטון 12: סקירה של רשת השותפים - VigLink
בסרטון הבא אני מציג גישה שונה לשיווק דרך קליקבנק שניסיתי. מלבד הפרטים הטכניים כדאי לשים לב כמה חשוב לחשוב מחוץ לקופסא וכמה אפשרויות זה פותח לנו.

סרטון 13: הדגמה מהניסיון שלי בקליקבנק Clickbank
סרטון 14: Launch Jacking | מינוף השקות
סרטון 15: מה זה משפך שיווק?
סרטון 16: שיווק שותפים דרך פינטרסט - Pinterest
סרטון 17: בחירת נישה | נישת תיירות

בסרטון הבא אני חושף את אחת הנישות הגדולות שאני משווק. לנישת התיירות יש מאפיינים עונתיים שהבנה שלהם עוזרת להתאים את השיווק ויש בה הרבה מאד תתי נישות: מלונות, טיסות, אטרקציות וכו'. אפשר להרשם לשיווק הצעות בתחום התיירות ישירות דרך בעלי ההצעות או דרך רשתות שיווק שותפים. כדאי לצפות...