בלוג שיווק שותפים

המלצה: אם אתם מתחילים בתחום כדאי לכם לקרוא קודם את המדריך שלנו - איך מתחילים לשווק תוכניות שותפים (אפיליאטס)

תוכניות שותפים משתלמות לקהל בישראל - הפעם מצאתי!


מי מאיתנו לא ניסה לחפש תוכניות שותפים טובות שניתן לשווק לקהל הישראלי, אבל חזר עם מסקנה שהמבחר דל ורובן לא משתלמות. 
 
אני אספר לכם סיפור קטן שבדרך כלל לא מדברים עליו.  ניתן לספור את רשתות השותפים בארץ על כף יד אחת ולמרות זאת, הן לעיתים יוצרות בעיות בקבלה של משווקים חדשים. הרשתות מחפשות משווקים עם ניסיון ובעלי נכסים לפרסום ולא רוצות להתעסק עם משווקים מתחילים. בעבר הפנתי מאות הפניות של אנשים שרצו להצטרף לרשתות השותפים הללו, אבל הן סרבו לרובן ואף ביקשו ממני להפסיק להפנות אנשים. מי שמצליח להתקבל, רואה רשימה די דלה של הצעות לשיווק (קמצוץ לעומת מה שקורה בחו"ל), והרבה פעמים לא ניתן להצטרף אליהן ובקשות ההצטרפות לא נענות.
 
בארץ יש משווקי אפיליאט מעולים, בין הכי טובים בעולם, אבל רובם לא מתעסקים עם הקהל בארץ ומשווקים בחו"ל. לדעתי יש פה פוטנציאל מבוזבז.
 
אז לאחר הצגת התמונה הקודרת, מה עדיין יש כאן? ובכן, יש תוכניות שותפים פרטיות, רובן ל"קורסים לעשיית כסף" והשקות שונות. רוב הקורסים הללו מנצלים את התמימות של אנשים שמפנטזים על התעשרות מהירה כאשר הם יכנסו לתחום.
 
מתוך התמונה הלא נעימה שתארתי, צץ ממש לאחרונה פרוייקט מיוחד שקהל היעד שלו הוא ישראלים. המטרה של הפרוייקט היא להקים קבוצה רחבה ככל האפשר של משווקים שישווקו תוכנית שותפים לקהל היעד הישראלי ובעברית! 

אז אם גם אתם מחפשים בנרות תוכניות שותפים לשווק בישראל, אני ממליץ לכם להיכנס לקישור הבא, לצפות בסרטון ההסבר ולהצטרף.

לאחר תהליך ההצטרפות והקבלה תקבלו את המידע לגבי תוכנית השותפים שמשווקים לקהל בישראל. ותאמינו לי, זאת תוכנית נדירה ומשתלמת, שעדיין לא נתקלתי מסוגה, למרות שיש לי ניסיון של 17 שנה בשיווק שותפים.
 
ההרשמה להצטרפות לקבוצה מוגבלת בזמן וחבל שתפספו את האפשרות לשווק בעברית לאחינו הישראלים. ובעברית :)